Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янину прийшов "лист щастя" за порушення швидкісного режиму

Порушення ПДР зафіксувала камера на Московському проспекті у Харкові.

Штраф автомобіліст виявив у додатку "Дія".

Вчора, 26 липня, у Харкові запрацювала перша автоматична камера фіксації правопорушень. А вже сьогодні, 27 липня, харків'янин "похвалився" першим штрафом за перевищення швидкості.

"Лист щастя" в Instagram опублікував користувач під ніком _armen_georgiyovich_.

"Камери вже працюють цілком успішно", — повідомив автомобіліст.

нарушение ПДД штраф
ФОТО: _armen_georgiyovich_/Instagram 

Водій розповів KHARKIV Today, що спеціально, щоб перевірити роботу системи, правила дорожнього руху не порушував, все вийшло випадково. Штраф оскаржувати не буде, але поки його не сплатив. Квитанцію виявив у додатку "Дія", фото, зроблене камерою у момент порушення, ще не бачив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки штрафів заплатили харківські водії за неправильну парковку

На електронній квитанції вказана сума штрафу в розмірі 170 гривень плюс майже чотири гривні комісія платіжної компанії. Також там є номер постанови, модель автомобіля і номер транспортного засобу, місце вчинення правопорушення і дата. Також зазначена стаття, згідно з якою виписано постанову: перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, ніж на двадцять кілометрів на годину.

Пізніше у соціальних мережах з'явилося і фото автомобіля у момент порушення з камери. Його виклали у групі Авто Харків City в Facebook.

нарушение ПДД
ФОТО: Авто Харків City/Facebook

Раніше KHARKIV Today писав, що Харків став другим обласним центром після Києва, де з'явилася автоматична камера фіксації правопорушень.Її встановили на проспекті Московському, 118, у напрямку вул. Соїча. Там швидкість руху обмежена 50 км/год.

Це місце вибрали через велику кількість виявлених тут порушень швидкісного режиму, які приводили до аварійних ситуацій і ДТП з тяжкими наслідками.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.