Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам заспівають "Доброго вечора, ми з України"

Гурт PROBASS ∆ HARDI відіграє концерт сьогодні ввечері.

Частину грошей, зібраних на концерті, передадуть на відновлення ХНУ ім. Каразіна.

Сьогодні у Харкові відбудеться благодійний концерт гурту PROBASS ∆ HARDI. Про це повідомили у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна.

"Музиканти привезуть яскраве візуальне шоу з живою програмою з кращих та нових треків", — розповіли у ХНУ ім. Каразіна.

Зазначимо, гурту PROBASS ∆ HARDI належать треки "Доброго вечора, ми з України", "Козаки йдуть", "До бою". Гурт проводить благодійний тур університетами України. Під час першого концерту, який відбувся у спортзалі Національного університету "Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка", зібрали 50 000 гривень.

"Цей виступ викликав резонанс у студентській спільноті, інші виші почали нас запрошувати виступити до себе. Роботи дуже багато, допомога потрібна зараз!", — розповіли учасники гурту.

Входом на концерт є вільний донат. Пожертвувати гроші можна на самому концерті, поклавши їх у скриньку, або відправивши через банк (посилання). Гурт планує зібрати під час благодійного туру Україною 500 000 гривень. Наразі зібрано понад 62 000 гривень.

На концерт необхідно зареєструватися. Зробити це можна за посиланням тут. Після реєстрації повідомлять місце проведення концерту. Початок концерту о 16:30.

У разі виникнення технічних труднощів у ХНУ ім. Каразіна просять звертатися на пошту: studcentre@karazin.ua.

"Зібрані кошти зроблять внесок у нашу перемогу, а частина піде на відновлення Каразінського університету", — розповіли у ХНУ ім. Каразіна.

Як писав KHARKIV Today, Святослав Вакарчук став першим благодійником проєкту "Збережіть українську культуру". Співак передав на відновлення Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди, який обстріляли окупанти в травні, 350 000 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.