Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян запрошують покататися у джазовому експресі

Потяг із джазовими композиціями курсуватиме п'ять днів.

Під час поїздки в експресі пасажири будуть слухати джазові композиції.

З 24 по 28 червня у Львові пройде джазовий фестиваль "Leopolis Jazz Fest". У цей час запускають джазовий експрес — "Інтерсіті +" №715 сполученням Київ — Львів. Також на фестиваль запрошують дістатися на інших потягах, зокрема з Харкова. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

"Поїздка буде супроводжуватися джазовими композиціями, — пояснили в "Укрзалізниці". — Дістатися до Львова  можна і будь-яким з приблизно 40 поїздів, які прямують з міст-мільйонників (Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя) і менших (Бахмут, Бердянськ, Рівне, Лисичанськ, Кременчук) ".

Джазовий експрес вирушатиме з Києва о 6:50, прибуде до Львова о 13:45.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два потяги з Харківської області продовжили маршрут

Серед пасажирів розіграють два квитки на відкриття фестивалю. Щоб взяти участь у розіграші, потрібно поставити позначку "Подобається" на офіційній сторінці "Укрзалізниці" у Facebook, поставити лайк посту про конкурс і написати у коментарях, під яку культову джазову композицію, на вашу думку, буде прибувати на вокзал джазовий експрес. Результати розіграшу оголосять 9 червня.

На фестивалі у Львові виступлять всесвітньо відомі виконавці — SEAL, Авішай Коен, Кріс Ботте, Камасі Вашингтон, Катрін Віндфельд, оркестр Jazz at Lincoln Center Orchestra.

Як писав KHARKIV Today, у потягах далекого прямування і швидкісних потягах "Інтерсіті +" запустили послугу інтерактивної бібліотеки. У онлайн-бібліотеці можна знайти безкоштовні і платні книги українською та англійською мовами, частина з них — на залізничну тематику.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.