Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 квітня, 2021 - 15:15

Харків'ян запрошують покататися першим тролейбусним маршрутом міста

Фото: Харьковский горсовет
Тролейбуси почали їздити в місті більше 80 років тому.

У Харкові пройде парад і виставка тролейбусів.

В суботу 1 травня — 82 річниця пуску першої тролейбусної лінії в Харкові. Вранці тролейбуси різних моделей відправляться з вулиці Університетської найпершим в місті маршрутом — вулицею Сумською до Центрального парку культури і відпочинку імені Горького. Проїхатися в колоні зможуть всі охочі. Про це повідомили в Харківській міськраді.

Для цього з 9:45 до 10:00 1 травня харків'янам потрібно прийти на вулицю Університетську, до Успенського собору. Організатори просять учасників заходу бути в масках і дотримуватися соціальної дистанції.

Об 11:30 ці ж тролейбуси представлять на виставці, яка пройде на площі Свободи, в районі виходу зі станції метро "Держпром". Там покажуть різні моделі рухомого складу, макети тролейбусів, які раніше експлуатувалися в Харкові, історичні та сучасні фотографії. Представники тролейбусних депо розкажуть про історію транспорту і запропонують роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли автономні тролейбуси вийдуть на нові маршрути в Харкові

Першу тролейбусну лінію відкрили в Харкові 1 травня 1939 року. Транспорт почав курсувати по першому маршруту 5 травня: від площі Чекістів (зараз — вулиця Університетська) по Спартаківському провулку та вулиці Сумській до Центрального парку культури і відпочинку імені Горького. Восени 1939 року тролейбуси почали їздити до Південного вокзалу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.