Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 березня, 2021 - 21:31

Харків'ян запрошують на зустріч із засновницею стартапу

Фото: ain.ua
Владислава Лоткіна створила стартап для спілкування батьків і викладачів.

Зустрітися з Владиславою Лоткіною, яка закінчила університет імені Каразіна і заснувала в США стартап для спілкування батьків і викладачів ClassTag, можна буде онлайн.

У четвер, 16 березня, зустріч з Владиславою Лоткіною організовує Харківський національний університет імені Каразіна. На ній будуть говорити про важливість університетської освіти і саморозвитку, заснуванні та розвитку стартапів на прикладі ClassTag, побудові кар'єри молодими фахівцями в глобалізованому світі тощо. Про це повідомили на сторінці заходу в Facebook.

Владислава Лоткіна після закінчення економічного факультету університету в 2005 році продовжила навчання в Уортонській школі бізнесу Університету Пенсільванії, її в різні роки закінчили Дональд Трамп, Ілон Маск і Воорен Баффет. У 2015 році харків'янка стала співзасновником компанії ClassTag, платформа спрощує взаємодію батьків з учителями, зокрема, отримувати інформацію про шкільні заходи, організовувати батьківські збори тощо. Зараз ClassTag користуються 25 загальноосвітніх шкіл США і Канади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У підземній частині Харківської міськради хочуть проводити лекції та конференції

Щоб потрапити на онлайн-зустріч з засновницею стартапу на платформі Zoom потрібно зареєструватися за посиланням. Вона розпочнеться о 14:30 в четвер, 16 березня. 
 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.