Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян запрошують долучитися до всеукраїнської хвилини шани

Скрін: Володимир Зеленський
Усі міста на хвилину зупиняться.

Уся країна на хвилину зупиниться, аби вшанувати пам'ять загиблих захисників і захисниць.

У неділю 1 жовтня в Україні вперше відзначатимуть День захисників і захисниць у нову дату. Президент Володимир Зеленський закликав українців долучитися до всеукраїнської хвилини мовчання. У цей час зупиниться вся країна — міста, машини, люди, аби віддати шану усім, хто загинув, захищаючи Україну.

"І цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців. Хай це стане нашою новою традицією. 9:00. Неділя. 1 жовтня. Центральні площі та вулиці українських міст. Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність пам'яті про наших полеглих захисників і захисниць", — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, День захисників і захисниць України відзначався 14 жовтня, у Покрови Пресвятої Богородиці, однак після реформи церковного календаря в Україні державне свято було перенесено.

Як писав KHARKIV Today, 29 серпня у селищі Печеніги Чугуївського району відкрили Алею пам'яті. Вона присвячена військовим із Печенізької громади, які загинули під час захисту України. На Алеї пам'яті розташовані імена та світлини сімнадцяти загиблих захисників.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.