Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян закликають не ходити в екопарк навесні

Фото: Олександр Фельдман
Територію екопарку не розмінували.

Іноземні компанії планують розміновувати харківський екопарк.

Мешканців Харкова закликають не відвідувати цієї весни екопарк. Територію екопарку замінували російські окупанти, там небезпечно. Про це повідомив власник екопарку Олександр Фельдман.

"Цієї весни переконливо прошу харків'ян утриматися від відвідування Фельдман Екопарку. Ми завжди були раді нашим численним гостям, які протягом багатьох років відкривали весняно-літній сезон у парку. Але цього року, будь ласка, зачекайте. Не наражайте на небезпеку своє життя і життя ваших дітей. Сьогодні територія Екопарку потребує масштабних робіт з розмінування", — пояснив Фельдман.

Росіяни знищували екопарк та мінували. Наразі екопарк почали відновлювати, однак головним питанням залишається розмінування території. До розмінування будуть долучатися, у тому числі іноземні компанії. Однак для цього їм необхідно отримати відповідний дозвіл. Як тільки іноземці отримають його, зможуть приступи до розмінування. За словами Фельдмана, до війни до екопарку приходили понад п'ять мільйонів відвідувачів. 

"Впевнений, скоро ми із задоволенням запросимо всіх наших численних друзів до Екопарку. Понад п'ять мільйонів людей відвідували наш парк у довоєнний час. Упевнений, після нашої перемоги кількість наших відвідувачів не стане меншою", — зазначив Фельдман.

Нагадаємо, протягом березня 2022 року російські війська обстрілювали екопарк. Тільки у квітні співробітники змогли розпочати евакуацію. Частину тварин вивезли до зоопарків Дніпра та Одеси, частину вдалося евакуювати за кордон. Приматів зміг прийняти Харківський зоопарк. Багато тварин загинули, зокрема потомство білих тигрів, пантер, ягуарів. Через війну зруйновано 80% будівель екопарку.

Як писав KHARKIV Today, у листопаді 2022 року Олександр Фельдман заявив, що планує відновити екопарк, який практично знищили російські окупанти. Наприкінці січня до харківського екопарку почали повертати тварин, які перебували в евакуації. Також там почалися відновлювальні роботи й розмінування. З екопарку вивозили сміття, у тому числі залишки розбитих вольєрів. Проводити роботи допомагали волонтери. Навесні 2023 року планувався початок робіт з відновлення екопарку. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.