Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Фельдман пообіцяв відновити знищений росіянами екопарк

Фото: екопарк.
На території екопарку знищена більшість приміщень, тварин евакуювали в безпечне місце.

Бізнесмен Олександр Фельдман планує відновити екопарк, який практично знищили російські окупанти. Будівельні роботи почнуться навесні.

На даний момент головне завдання — розмінувати екопарк, щоб робочі могли розпочати прибирати і консервувати приміщення.

"Ми оголошуємо про початок відновлення Фельдман екопарку. Найближчим часом будемо робити все, щоб розмінувати територію. Після цього візьмемось до прибирання та консервації будівель, що уціліли. 70-80% наших будівель зруйновані, їх не можна відновити. Ми намагатимемося зробити так, щоб підготовчі роботи до весни були закінчені і ми розпочали будівництво", — пообіцяв Фельдман.

Днями співробітники екопарку нарешті знайши і повернули на територію сімейство африканських буйволів. Причому із поповненням. 

"Нам вдалося повернути сімейство африканських буйволів, які навесні, рятуючись від обстрілів, пішли у сусідні ліси. Усі вони прийшли, причому деякі з дітьми, самі заходили до вольєрів", — розповів власник екопарку.

Нагадаємо, протягом березня 2022 року російські війська обстрілювали екопарк, Тільки у квітні спіробітники змогли розпочати евакуацію. Частину тварин вивезли до зоопарків Дніпра та Одеси, частину вдалося евакуювати за кордон. Приматів зміг прийняти Харківський зоопарк. Багато тварин загинули, зокрема потомство білих тигрів, пантер, ягуарів.

Окрім того, окупанти вбили трьох співробітників екопарку і сховали їхні тіла. Це сталося 7 березня. Директор екопарку пояснив, що співробітники залишалися в Екопарку до останнього, під обстрілом годували тварин.

Ще одного співробітника екопарку вбили, коли він годував тварин. Це сталося 13 березня. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.