Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківʼян призовного віку затримали у лісі на шляху до Європи

Фото: ДПСУ
Чоловіки здолали загороджувальний паркан.

Порушники хотіли потрапити до Словаччини.

Сімох чоловіків призовного віку, які намагалися незаконно перейти кордон, затримали 16 жовтня в Ужгородському районі прикордонники Чопського загону. Про це повідомили у Державній прикордонній службі. 

Спочатку патруль відділення "Кам’яниця" знайшов у лісі п’ятьох невідомих, які здолали загороджувальний паркан. Помітивши правоохоронців, кілька порушників почали тікати і намагалися заховатися, скориставшись темрявою. Під час пошукових дій прикордонники затримали тих п’ятьох порушників, котрих помітили одразу, і ще двох, які намагалися завчасно заховатися. Останні теж намагалися тікати до Словаччини і зупинитися їх переконали лише попереджувальні постріли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіянин прийшов на Харківщину пішки, щоб вступити до ЗСУ

У всіх затриманих були з собою документи. Порушники виявилися жителями Київщини, Харкова і Кривого Рогу, віком від 19 до 47 років. Їх доставили у прикордонний підрозділ, де оформили документи адміністративного провадження за ч. 2 ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні порушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.