Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять віддати ялинки тваринам

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Дерева використовують як корм і м'яку підстилку.

Перед тим як віддати ялинку, її рекомендують очистити від залишків дощику, серпантину, конфетті та іншого.

Традиційна січнева акція з прийому живих новорічних ялинок розпочалася у Фельдман Екопарку. Дерева знайдуть друге життя і послужать корисній справі.

"Для копитних і гризунів хвойні гілки, багаті ароматними смолами, вітамінами і мікроелементами — цінна харчова добавка, яка покращує травлення. Іншим тваринам ялинки потрібні для збагачення довкілля. Хижаки, примати, птахи радіють новому. Наприклад, великі котячі точать кігті об кору, птахи використовують маленькі гілки та голки як будівельний матеріал. А  примати люблять шукати ласощі, заховані серед гілок", — розповіли там.

Дерева, які частково обсипалися та підсохли, в екопарку дроблять і перемелюють, а потім висипають у вольєри як м'яку підстилку. Там обіцяють, що жодна ялинка не залишиться поза увагою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогулянки по Харкову з Андрієм Парамоновим. Як у нас з'явилася традиція ставити різдвяну ялинку

Привозити ялинки можна щодня з 10:00 до 16:00. Залишати хвойні дерева пропонують не лише на головному вході до екопарку, а й привозити до "Долини альпака", що знаходиться недалеко від традиційного місця проведення виставки собак.

Щоб не завдати шкоди тваринам, ялинки просять старанно очистити від новорічних прикрас — залишків дощику, серпантину, конфетті та іншого.

Ті, хто хоче поставити питання щодо прийому ялинок, можуть звернутися до Інформаційного центру екопарку з 10:00 до 16:00 за телефонами: +38 (050) 401 0912, +38 (057) 719 9903.

Нагадаємо, канікули — саме час сходити у парк на ялинку, театр чи на концерт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.