Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять сидіти вдома і пити чай

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
До населення звернулася віцемер.

В Україні буде чотири вихідних дні — 14, 15, 16 і 17 жовтня.

Заступниця харківського міського голови з питань охорони здоров'я Світлана Горбунова-Рубан закликає жителів Харкова залишатися вдома у вихідні з 14 до 17 жовтня, щоб не захворіти на коронавірус. При виході на вулицю — дотримуватися маскового режиму.

"Сидіти вдома. І пити чай з лимоном. І нікуди не ходити. А якщо вийшли на вулицю — масочку надіти обов'язково. Все залежить тільки від кожної окремої людини і всіх разом. Іншого виходу у нас немає. Будь ласка, сидіть вдома", — сказала Горбунова-Рубан.

На сьогоднішній день Харків досяг піку весняної хвилі, водночас, за останню добу нових випадків коронавірусу виявилося менше, ніж добою раніше. Жителів Харкова просять уникати контактів і вакцинуватися. За словами Горбунової-Рубан, чотири вихідних дні у Харкові працюватимуть всі пункти вакцинації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область — на межі "червоної" зони

"Ми аналізуємо ситуацію і порівнюємо її з тими хвилями, які вже були — осіння 20-го року і весняна 21-го року. 20-го була менша хвиля у порівнянні з весняною хвилею. Зараз ми досягли піку весняної хвилі. Сьогодні на 150 менше. Але я ще боюся говорити, що ми вже будемо знижуватися. Потрібно подивитися на ці вихідні. Я інтуїтивно, маючи досвід минулих хвиль, за телефонним дзвінком, за зверненнями орієнтуюся, поки вони є. І я в напрузі. Я ще не відчуваю такого, що є полегшення. Тому я дуже прошу всіх харків'ян поводитися так, щоб убезпечитись максимально від непотрібних контактів", — пояснила Горбунова-Рубан.

Як писав KHARKIV Today, на 13 жовтня у Харківській області на коронавірус захворіли 181 012 жителів, упродовж минулої доби — 1526 чоловік. Протягом доби померли 45 чоловік. Це рекордна кількість смертей від коронавірусу за цієї хвилі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.