Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять повідомляти про "тітушок"

Інформацію можна залишати анонімно.

У "Нацкорпусі" є інформація, що у спортивних колах починають вербувати людей.

Представники харківського Нацкорпусу" просять харків'ян повідомляти їх про факти появи "тітушок" на вулицях міста або у спортивних клубах. За інформацією голови місцевого "Нацкорпусу" Костянтина Немічева, люди з оточення екскерівника "Оплоту" Євгена Жиліна почали з'являтися у місті.

"У нас є інформація, що намагаються розмовляти зі спортсменами. Це люди, які були близькі до "Оплоту", які мають відношення до сепаратистських проявів у Харкові", — каже Немічев.

За інформацією "Нацкорпусу", "тітушки" ходять у спортивні зали та намагаються "вербувати" молодих спортсменів, які можуть згодом брати участь у різних провокаціях та масових заходах щодо дестабілізації ситуації у Харківській області і не лише. Один із таких, колишній соратник Євгена Жиліна, спортсмен, неодноразово брав участь у масових заворушеннях у Харкові після 2014 року, їздив до окупованого Росією Донбасу.

Усіх жителів міста, хто має подібну інформацію, Немічев просить звертатися на @Stop_Vata. Повідомлення можна залишати анонімно, їх перевірятимуть.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.