Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова не пустили проросійськи налаштованих гастролерів

Фото: СБУ
Автобуси з жителями інших регіонів зупинили на під'їздах з боку Донецька, Дніпра і Полтави.

За даними СБУ, "тітушки" планували дестабілізувати ситуацію і створити "картинку для російських ЗМІ". Вони повинні були "виступати" біля будівлі міськради під час сесії. СБУ завадила.

Автобуси з більш ніж 60 "тітушками" з інших регіонів України затримали рано вранці 21 квітня.  Їх зупинили на під'їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра і Полтави. Про це повідомив представник управління Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула.

"За наявною інформацією, ці групи були направлені до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестних акцій в місті, а також провокування суспільного невдоволення і масових протиправних дій під час проведення чергової сесії Харківської міської ради. Зазначені акції мали на меті дестабілізувати суспільно - політичну ситуацію в регіоні і створити вигідну керівництву Росії "картинку" для обґрунтування можливих актів агресії РФ проти України", — розповіли в СБУ.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Нагадаємо, в Харківській області проходять. антитерористичні навчання . Вони триватимуть до кінця травня, особливу увагу приділяють прикордонним районам. Під час навчань у жителів області перевіряють документи і транспорт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.