Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять оплачувати послугу з вивозу сміття

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Пільговий період із оплати "комунальних" завершився 31 травня.

Жителів Харкова просять сплачувати за послугу з вивезення сміття.

Щодня до Харкова вивозять майжео 6000 кубометрів сміття, включаючи будівельний. Внаслідок обстрілу було пошкоджено чотири машини комунального підприємства "Комплекс з вивозу побутових відходів" та майже 1000 контейнерів, незважаючи на це робота підприємства не зупинилася. Про це повідомив директор КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" Олексій Артикуленко.

"Сміття вивозиться, зауважень немає, щодня на маршрут виходить  135-140 одиниць техніки. Приблизно 6000 кубометрів сміття вивозиться, будівельне, зокремаі. Безкоштовно вивозимо з будинків, які постраждали. Протягом трьох місяців не було нарахувань. Тому підприємство просить наших споживачів проводити оплату. Мабуть, усі читали у соцмережах, у нас були постраждалі, автотранспорт — 4 одиниці техніки постраждали. Пошкоджено 986 контейнерів. Попри це сміття вивозиться, накопичень немає. Паливо подорожчало, запчастини, але обов’язки ми виконуємо чітко. Тому дуже велике прохання — увійти в становище і за можливості постаратися оплачувати", — звернувся до харків'ян Олексій Артикуленко.

Як писав KHARKIV Today, у квітні мер Харкова Ігор Терехов пообіцяв списати борги харків'ян  з 24 лютого за комунальні послуги, що надаються містом, — опалення, вода, вивіз сміття та прибирання прибудинкової території. Заборгованість із газо- та електропостачання списувати не будуть, оскільки ці послуги надають не комунальні підприємства. Проте пільговий період закінчився 31 травня, з 1 червня сплачувати рахунки потрібно.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.