Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять не йти на цвинтарі на Великдень

Фото: Харьковский горсовет
Окупанти продовжують обстрілювати цвинтарі та меморіали.

Цвинтарі №3, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, "Сосни" та Польський меморіал закриті для відвідування.

Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради просить жителів Харкова утриматися від відвідування цвинтарів під час великодніх свят через обстріли. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Варто обмежити відвідування цвинтарів №3, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, Польського меморіалу, які обслуговує комунальне підприємство "Ритуал", а також цвинтаря "Сосни", яке обслуговує спеціалізоване комунальне підприємство "Заповіт". Через часті обстріли цвинтарі закриті для відвідування", — пояснили у департаменті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Великдень російська армія може обстріляти харківські храми

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства Харківської міськради, внаслідок обстрілу російськими окупантами було зруйновано десять цвинтарів та Меморіал жертвам тоталітаризму.

Зазначимо, під час війни у Харкові померлих ховають на всіх кладовищах, крім цвинтаря "Сосни" та цвинтаря №17.

Як писав KHARKIV Today, 26 березня у соціальних мережах опублікували фото обстріляного Дробицького яру.Снаряд пошкодив Менору — семиріжковий свічник, який, згідно з Біблією, розташовувався у Скинії Зборів під час під час поневіряння євреїв пустелею, потім у Єрусалимському Храмі. Менора вважається одним із найдавніших символів іудаїзму. Окупанти зруйнували два свічники з семи та постамент. Також було обстріляно Меморіал Слави.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.