Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян хочуть вакцинувати проти коронавірусу в метро

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У Харкові зростає кількість пунктів вакцинації.

У Харкові розглядають можливість відкриття пункту вакцинації проти коронавірусу у метро. Також відкривають шість пунктів на ринках та починають вакцинувати дітей.

Про це повідомила заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

"Наше завдання — піднімати рівень вакцинації. Починаємо вакцинувати дітей, була у дитячих поліклініках. Як тільки отримаємо методичні рекомендації — починатимемо. Відкриваємо шість пунктів на ринках. Дивимося зараз приміщення у метрополітені. Подивимося, наскільки це буде ефективно. Тому що чудово розуміємо, що метрополітен відвідують люди, які поспішають. Подивимося, що у нас із цього вийде", — сказала Горбунова-Рубан.

За словами віцемера, загалом було запропоновано вісім локацій для пунктів вакцинації на ринках, з них обрали шість. Адреси поки що не озвучують. Вакцинація дітей відбуватиметься у дитячих поліклініках Харкова, діти з дорослими перетинатись не будуть.

Як зазначила Горбунова-Рубан, за добу у Харкові вакцину проти коронавірусу отримали 7626 жителів.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області вакцинація проти коронавірусу дітей від 12 до 17 років стартує сьогодні, 27 жовтня. Щеплюють дітей у будь-якому пункті чи центрі вакцинації препаратом Comirnaty від Pfizer/BioNTech (США).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.