Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківводоканал" витратить мільйон гривень на друк платіжок

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
На це хочуть витратити гроші від господарської діяльності підприємства.

Йдеться про друк більше трьох мільйонів платіжок.

14 травня комунальне підприємство "Харківводоканал" оголосило тендер на друк платіжних документів за послуги водопостачання та водовідведення. На це комунальне підприємство планує витратити 997 тисяч 437 гривень з власного бюджету (гроші від господарської діяльності підприємства). Відповідна тендерна документація опублікована в системі державних закупівель ProZorro.

Згідно з документами, подавати пропозиції щодо друку 3 мільйонів 74 тисяч 510 платіжок можна до 26 травня. Підрядник повинен буде переформатувати документи з формату txt у формат  друку в графічній формі, друкувати документи в порядку, встановленому замовником, перед кожною печаткою відповідно до поданих заявок. Також йому доведеться різати і сортувати платіжки за ділянками (всередині ділянок за адресами) згідно з інформацією, що міститься в реєстрах замовника і упаковувати документи в ящики з нанесенням на ящик відповідного узагальненого переліку вмісту із зазначенням ділянок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові починають обговорювати новий тариф на холодну воду

У "Харківводоканалі" хочуть, щоб замовник надавав послуги протягом трьох робочих днів з дня надходження заявки і передачі інформації, що міститься в реєстрах. Термін надання послуг — до 31 грудня 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.