Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський зоопарк відкрили після реконструкції (Фото)

Зоопарк відкрив двері після п'ятирічної реконструкції.

Перших відвідувачів пускають групами за запрошеннями. Поки доступні локації "Стежка тигрів" і "Африканська савана".

23 серпня, у День міста, відкрили після реконструкції Харківський зоопарк. Урочисте відкриття пройшло в амфітеатрі. Першим гостям розповіли про історію зоопарку. На відкритті присутній секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, син п'ятого мера Харкова Кирило Кернес з сім'єю, бізнесмен Олександр Ярославський, голова правління "Трест-Житлобуд-1" Олександр Харченко та чиновники.

За словами секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова, незважаючи на те, що реконструкція зоопарку почалася п'ять років тому, до активної роботи приступили в останні два роки.

"Ми не реконструювали зоопарк п'ять років. Ми почали реконструкцію дійсно п'ять років тому. Але реконструкція Харківського зоопарку по-справжньому почалася з обранням президента Зеленського. До цього нам не давали його будувати. І це всі знають. І за ці два роки ми побудували Харківський зоопарк. Побудували для харків'ян, побудували для всієї України", — пояснив Терехов.

У реконструкції брали участь багато людей — будівельники, архітектори, безпосередньо директор зоопарку. Секретар міськради подякував кожному.

"Я вдячний нашим будівельникам, низький вам уклін. Ви — справжні герої. Я дякую нашим архітекторам. Ми дивилися на різні зоопарки Європи, світу, ми багато сперечалися. Те, що ви сьогодні побачите, це плід нашої спільної праці. Вдячний директору зоопарку, всім, хто брав тут участь. Всі вболівали, всі переживали. Дуже радий, що ми саме сьогодні, у День міста, у день звільнення міста Харкова відкрили новий Харківський зоопарк", — сказав Терехов.

Відзначимо, у зоопарку зараз відкриті локації "Стежка тигрів" і "Африканська савана". На "Стежці тигрів" представлені тварини Далекого Сходу: ведмеді, тигри, вовки, японські макаки, ​​плямисті олені. У "Африканській савані" мешкає жираф Дем'ян, бегемот, слон Аун і мавпи. Експозиція у зоопарку складається з 1500 особин.

Як писав KHARKIV Today,  у перші дні після відкриття зоопарк можуть відвідати тільки жителі Харкова. Обов'язковою умовою є реєстрація. Співробітники зоопарку просятьне поспішати з відвідуванням, оскільки тваринам потрібно звикнути до нових локацій і великої кількості відвідувачів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.