Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський виш віддасть мільйон гривень за проєкт укриття фірмі, яка раніше не бралася за такі підряди

Державний біотехнологічний університет під час війни. Ілюстративне фото: Держекоінспекція
Угоду підписав Державний біотехнологічний університет.

Фірма, у якої замовили послугу, до цього ніколи не створювала архітектурні проєкти.

31 жовтня Державний біотехнологічний університет підписав договір із фізичною особою-підприємцем Іриною Омельченко про розробку проєктно-кошторисної документації із реставраційного ремонту нежитлової будівлі "ХІМЕСХ", яка є пам'яткою містобудування та архітектури місцевого значення (розташована по вулиці Алчевських, 44 у Харкові). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові обстежать пошкоджену пам'ятку архітектури

Будівля є центральним, адміністративним корпусом Державного біотехнологічного університету. Проєкт стосуватиметься саме ремонту частини підвалу, аби пристосувати його під захисну споруду. У захисній споруді хочуть передбачити місця для 400 людей. Вартість угоди склала 1 066 244,38 гривні. Проте фірма-підрядник раніше не займалася такими проєктами. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

"Цікаво, що ФОП Омельченко Ірина Володимирівна ніколи не займалась створенням архітектурних проєктів. Однак у договорі зазначено, що над розробкою документації будуть працювати залучені інженер-проєктувальник та архітектор. 195 000 гривень підприємниця запланувала витратити на попереднє обстеження, ще майже 400 000 гривень піде на обстеження будинку. Саме робочий проєкт створення укриття коштуватиме 301 000 грн", — розповіли у ХАЦі.

Як писав KHARKIV Today, Державний біотехнологічний університет витрачав кошти не на відбудову зруйнованих корпусів, а на закупівлю віодеокамери, рекламних та іміджевих послуг. Улітку там витратили 50 000 гривень на прапори і 150 000 гривень на рекламу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.