Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський університет отримав додаткові гроші на стипендії

Фото: urbo.ua
МОН спочатку уполовину скоротив стипендіальний фонд для НТУ "ХПІ", потім додав коштів.

Студентам Харківського політеху перерахують стипендії. Завдяки дофінансуванню стипендії отримають не 15%, а 20% студентів.

Міністерство освіти і науки України перерахувало на рахунок стипендіального фонду НТУ "ХПІ" ще 6,4 мільйонів гривень.

"Це дало підставу для винесення питання стипендіального забезпечення студентів на засідання Вченої ради НТУ "ХПІ" , яке відбулося 30.10.2023р. Рішенням Вченої ради вишу було збільшено ліміт стипендіатів із 15% до 20%. Це дає можливість виплатити в повному обсязі стипендії 20% студентів університету, починаючи з серпня 2023 року. Надходження додаткового фінансування від МОН України дозволить ще збільшити ліміт студентів, які отримують стипендії", - повідомили у пресслужбі вишу.

Як писав KHARKIV Today, кільком великим університетам Харкова з початку 2023 року скоротили стипендіальний фонд, тому замість 35% студентів академічну стипендію отримують від 15 до 20%.

У Харківському національному медичному університеті радіють, що жодного разу їм не доводилося скорочувати перелік стипендіатів. Можливо, через те, що виш — подвійного підпорядкування: Міносвіти і Мінздоров`я. Завдяки цьому усі 40% студентів, які мають на це право, уже отримали гроші за вересень-жовтень, повідомила речниця вишу Інна Чухно.

Харківському авіаційному інституту теж не коригували стипендіальний фонд, повідомив ректор Олексій Литвинов. Були невеликі затримки у вересні, але уже 40% студентів отримали гроші за перші два місяці нового семестру.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.