Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський театр запрошує на роботу

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
У Харківському академічному драматичному театрі відкриті кілька вакансій.

"Харківський академічний драматичний театр" проводить конкурс на заміщення вакантних посад художнього керівника, художника з освітлення та артиста другої категорії.

Надсилати документи для участі у конкурсі можна до 17 листопада. Конкурс відбудеться 22 листопада.

Художній керівник буде організовувати творчу та виробничу роботу театру, відповідати за якість репертуару, визначати готовність вистав, контролювати дисципліну, забезпечувати розробку й виконання зобов'язань за підписаними угодами, а також забезпечувати театр кваліфікованими співробітниками.

У кандидатів на посаду художнього керівника має бути повна вища освіта з відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, а також не менше п'яти років стажу.

Перед художником з освітлення будуть стояти завдання: розробка разом із режисером-постановником творчого задуму щодо освітлення вистав, складання світлової партитури, монтувальні репетиції з освітлення, своєчасний ремонт світлової апаратури.

На цю посаду шукають людей із базовою вищою освітою відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст). Якщо це буде бакалавр, то вимог щодо стажу роботи немає, для молодшого спеціаліста повинно бути підвищення кваліфікації та стаж не менше трьох років.

Артист 2-ї категорії буде готувати під керівництвом режисера та виконувати у виставах доручені йому ролі, приходити на репетиції і підтримувати зовнішню форму, необхідну для виконання ролей. Він не може відмовлятися від акторських робіт, повинен мати творчі здібності та акторську майстерність.

В охочих стати артистом 2-ї категорії має бути повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст). Вимог щодо стажу роботи не висувають. Конкурс на цю посаду проведуть у два етапи. На другому кандидати будуть представляти уривок із вистави (до п'яти хвилин).

Кандидати на посади у театр повинні подати документи:

  • заяву щодо участі у конкурсі (пишеться на ім'я голови конкурсної комісії Олега Яцини, до неї додається поштова адреса та телефон),
  • особовий листок з обліку кадрів із вклеєним фото,
  • копію паспорта,
  • копію трудової книжки,
  • копію документа про освіту,
  • творче резюме, портфоліо.

Надсилати документи потрібно до 17 листопада на адресу: Харків, вулиця Чернищевська, 11. Конкурс відбудеться 22 листопада о 12:00 по вулиці Гоголя, 8. Дізнатися інформацію можна за номером телефону: 050-220-11-26, або адресою електронної пошти — teatr_asp@ukr.net.

Нагадаємо, директором Харківського академічного драматичного театру став колишній чиновник Олег Яцина

Як писав KHARKIV Today, у харківському метро пройде ярмарок вакансій. Роботодавці зберуться 9 листопада у вестибюлі станції метро "Майдан Конституції".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.