Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський театр повертається на велику сцену

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Харківський академічний драматичний театр відновлює роботу.

Глядачів запрошують на першу виставу.

Харківський академічний драматичний театр повертається на велику сцену. У п'ятницю 28 квітня відбудеться перша вистава — "Занадто одружений таксист". Її гратимуть українською мовою.

"Відновлюємо показ рідною мовою яскравої комедії Рея Куні "Занадто одружений таксист". Це була одна з найулюбленіших вистав наших глядачів у довоєнний час", — повідомили в театрі.

Головний герой комедії — таксист Джон Сміт. Він перебуває у шлюбі одразу з двома жінками, які мешкають неподалік одна від одної. З Мері головний герой повінчаний, з Барбарою — у цивільному шлюбі. До кожної з дружин ходить за розкладом.

"Джон суворо дотримується графіку відвідування дружин, тому жодна з них за три роки нічого навіть не запідозрила. Проте одного разу все йде не за планом. Джон намагається виправити помилку, але з кожною хвилиною ситуація все більше заплутується...", — розповіли в театрі.

Квитки на виставу вже у продажі. Замовити їх можна за посиланням тут.

театр
Вистава "Занадто одружений таксист". Фото: Харківський академічний драматичний театр"

Як писав KHARKIV Today, у Харківському академічному драматичному театру, який нарешті позбувся Пушкіна, перекладають старі вистави українською мовою та готують дві прем'єри.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.