Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський танк поїхав до США

Фото: "Укроборонпром"
Танк виготовили на заводі імені Малишева.

Танк для США повністю готовий до експлуатації.

Державна компанія "Укрспецекспорт", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", відвантажила замовнику танк "Оплот". Бойову машину виготовляють на заводі ім.  Малишева. Про це повідомили в "Укроборонпромі".

Танк призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низьколітаючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії супротивника.

"Виконання широкого кола бойових завдань можливе при різних кліматичних, метеорологічних і дорожніх умовах у діапазоні температури навколишнього середовища від 40 градусів морозу до 55 градусів тепла, при відносній вологості повітря до 98% при температурі 25 градусів тепла, висоті до 3000 метрів над рівнем моря і запиленості повітря, що трапляється під час експлуатації", — розповіли в "Укроборонпромі".

Графика: "Укроборонпром"
Графіка: "Укроборонпром"

За словами генерального директора "Укрспецекспорту" Вадима Ноздрі, танк відбув до США за контрактом на виготовлення і відвантаження цієї бойової машини між спецекспортером і американським замовником. "Оплот" виготовили у сучасній комплектації і він повністю готовий до експлуатації.

Нагадаємо, завод ім. Малишева шукає гендиректора

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.