Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський суд перейшов на особливий режим через вибори

У такому режимі суд працюватиме до завершення виборчого процесу.

Особливий режим встановили для суддів і працівників апарату у неробочий час, вихідні, святкові дні, напередодні дня виборів та у день голосування. Це потрібно, щоб встигнути розглянути позови, пов'язані з виборчим процесом, за скороченою процедурою.

З 11 вересня Харківський окружний адміністративний суд перейшов на особливий режим роботи. Це пов'язано з виборчим процесом позачергових виборів мера Харкова, — повідомили у пресслужбі суду.

"До завершення виборчого процесу встановлено особливий режим роботи суддів та працівників апарату в неробочий час, вихідні, святкові дні, а також напередодні дня виборів та у день голосування, організовано роботу з реєстрації та розгляду адміністративних позовів, пов'язаних з виборчим процесом, у порядку, визначеному кодексом адміністративного судочинства України", — пояснили у Харківському окружному адмінсуді.

Приймати позовні заяви, пов'язані з виборчим процесом, у Харківському окружному адміністративному суді будуть цілодобово, а також у вихідні та святкові дні.

Отримати довідкову інформацію можна за номерами телефону:

  • інформаційно-довідковий контактний центр суду — (057)-730-49-00; (057)-730-49-01 і (057)-730-49-02;
  • начальник відділу з надання судово-адміністративних послуг Лариса Іванівна Улановська — (066) -407-73-85 або заступник начальника відділу з надання судово-адміністративних послуг Анастасія Миколаївна Хорольська — (066) -977-98-97 (у неробочий час, вихідні та святкові дні);
  • поштова адреса суду — площа Свободи, 6, місто Харків, 61022;
  • електронна пошта — inbox@adm.hr.court.gov.ua.

Як писав KHARKIV Today, 11 вересня у Харкові стартувала передвиборча кампанія. Вибори пройдуть 31 жовтня. Головні події відбуватимуться з 21 до 30 вересня. За цей тиждень кандидати у мери повинні подати документи до виборчої комісії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.