Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський паралімпієць потрапив до рейтингу Forbes

Пловец Максим Крипак и его медали с Паралимпиады. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Видання Forbes Україна опублікувало рейтинг найуспішніших людей до 30 років.

До рейтингу увійшли 30 чоловік, які до 30 років досягли значних успіхів. Цього року у списку опинилося четверо спортсменів, зокрема один — із Харкова.

Харківський плавець — 26-річний Максим Крипак увійшов до рейтингу "30 до 30" видання Forbes Україна. Рейтинг опублікували на сайті видання.

"Спортсмени Максим Крипак, Анжеліка Терлюга, Михайло Романчук і Людмила Лузан через перенесення Олімпіади у Токіо втратили рік підготовки. Усі вони успішно провели Ігри, повернувшись до України з медалями, а Крипак став десятикратним паралімпійським чемпіоном з плавання", — пояснили укладачі рейтингу .

Зазначимо, Максиму Крипаку — 26 років. Найтитулованіший спортсмен Паралімпійських ігор у Токіо. У Крипака є п'ять золотих, одна срібна та одна бронзова медалі з плавання. На Іграх у Ріо-де-Жанейро було ще більше — п'ять золотих та три срібні медалі. Загалом спортсмен завоював 15 паралімпійських медалей. Живе та тренується у Харкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світолина показала, як її зустрічають удома

У рейтингу Forbes Україна — люди з різних сфер. Як зазначають упорядники рейтингу, цього року учасникам рейтингу було складніше, ніж їхнім попередникам, оскільки це час пандемії.

Як писав KHARKIV Today, на Паралімпіаді-2020 у Токіо, яка пройшла влітку 2021 року, Максим Крипак завоював п'ять золотих медалей.

У жовтні на Площі зірок біля ТРЦ Gulliver у Києві (Спортивна площа, 1а) відкрили нові паралімпійські зірки. Це три зірки на честь Героїв України – парабіатлоністки та лижниці Олени Юрковської, параплавців Максима Крипака та Віктора Смирнова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.