Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський нардеп "забув" про кредит у шекелях на 2,3 мільйона гривень

На фото — Александр Куницкий
Олександр Куницький не вказав ці дані у декларації.

Інформацію про виявлені у декларації харківського нардепа-мажоритарника Олександра Куницького порушення передали до Національного антикорупційного бюро України.

Ознаки кримінального злочину знайшли у ще чотирьох деклараціях чиновників. Про це повідомили у Національному агентстві з питань протидії корупції.

"НАЗК зацікавлене виявляти конкретні значні порушення у деклараціях, а не шукати дрібні помилки, як це відбувалося раніше. Як результат — з початку року вже виявили 19 декларацій з ознаками кримінального злочину. Загалом виявили недостовірні відомості у деклараціях чиновників на 343 мільйони гривень", — зазначив заступник голови НАЗК Роман Сухоставець.

Зокрема, йдеться про парламентарія Олександра Куницького, в його декларації знайшли недостовірні відомості на 2 мільйони 300 тисяч гривень.

"Так, декларант не вказав інформацію про фінансові зобов'язання у розмірі понад 303 тисячі шекелів (2 мільйони 300 тисяч гривень)", — розповіли у НАЗК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексголова Харківської обладміністрації збрехав про свої біткоїни

Інформацію про виявлені ознаки кримінальних правопорушень за ст. 366-2 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації) передали до Національного антикорупційного бюро України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.