Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський метрополітен зможе прихистити 154 000 чоловік

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
За словами мера, місто готове на 100% до всіх викликів.

Ігор Терехов запевнив, що у підземці є всі умови.

Тільки у метрополітені за потреби зможуть сховатися понад 150 000 людей. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Ми готувалися і готувалися дуже планомірно, системно, починаючи з 2014 року. Ми підготували всі бомбосховища, які необхідні. Один лише метрополітен у нас сьогодні приймає за нормативами 154 000 чоловік. Там підготовлено всі умови, система вентиляції, система подачі повітря, харчування, медичне обслуговування, вода, як технічна, так і питна. Усі нормативи та всі вимоги абсолютно дотримані. Я подивився повністю підготовку, залишився задоволений цією підготовкою. Ми сьогодні у місті готові на 100%", — розповів мер.

За словами Терехова, матеріали з алгоритмом дій є, якщо вони будуть потрібні, то з'являться на видних місцях.

"Можу вам сказати, що нами сьогодні надруковані всі матеріали, які ми по команді, у разі потреби розклеїмо на кожному під'їзді, на кожній дошці оголошень, у кожному ЖЕКу, "Жилкомсервісі", де прописаний повний алгоритм дій, що треба з собою взяти, куди йти, покроково. Ми мирні люди, але ми завжди готові до викликів, тому робота була не одноденною, ми витратили понад 30 мільйонів на підготовку притулків. Готові сьогодні на 100% до будь-яких викликів", — повідомив міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надзвичайний стан запровадять на всій території України. Що це означає

Нагадаємо, 23 лютого Ігор Терехов проінспектував одне з сховищ у підвальному приміщенні ТЕЦ-3 на вулиці Енергетичній у Слобідському районі, а також метрополітен. За його словами, сховища та укриття Харкова знаходяться у найвищому ступені готовності.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.