Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський кіт Степан потрапив на обкладинку Times Monaco

Фото: Times Monaco
У Монако Степан жив два місяці.

У статті розповідають про евакуацію Степана у Монако.

Відомий блогер із Харкова кіт Степан потрапив на обкладинку журналу Times Monaco. Про це повідомила хазяйка кота на сторінці його Instagram.

"Дорогі друзі, будь ласка, прочитайте історію мого першого притулку в Європі в журналі Times Monaco після втечі від війни в Україні в березні 2022 року", — написала хазяйка Степана.

Стаття про харківського кота має заголовок: "Степан, кіт з України з понад мільйоном шанувальників в Instagram, знайшов безпеку в Монако".

Автор статті розповідає, що коли почалася війна, підписники хвилювалися, куди подівся кіт Степан, оскільки він не був активним у соцмережі. Після двотижневого мовчання хазяйка Степана повідомила, що вона зі Степаном знайшла притулок у Монако.

"Довгим і складним був для нас шлях покинути Харків, який постійно зазнавав ракетних обстрілів. Монако було першим місцем у Європі, куди ми дісталися й знайшли притулок. Ми жили там два місяці й отримали велику допомогу, підтримку та турботу від місцевих жителів. І ми щиро вдячні за нашу безпеку. У цьому казковому місці ми почувалися абсолютно безпечними та захищеними. Краса природи, гір і моря, вражаюча архітектура міста і дивовижна атмосфера допомогли нам оговтатися від усіх жахів, які ми пережили. Монако — це шматочок раю на землі. Я мрію про всі країни світу, і щоб Україна, звичайно, стала такою безпечною і надійною", — цитує Times Monaco хазяйку Степана Анну.

Також у статті згадують про збори коштів, які проводилися на сторінці Степана у соцмережі. Кошти спрямували на допомогу тваринам, які постраждали від війни в Україні.

т
Обкладинка: Times Monaco

Нагадаємо, кіт Степан до війни жив на Північній Салтівці у Харкові. На його Instagram підписано 1,3 мільйона людей. Він підкорив соцмережі байдужим виглядом, попри те, що відбувається довкола. Під час війни кіт Степан переїхав до Європи. В Україну Степан повернувся наприкінці вересня, у Харків — 18 грудня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.