Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський ділок обіцяв за гроші допомогти отримати паспорти

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловік брав гроші за вплив на працівників відділу ДМС.

50-річний харків'янин за гроші обіцяв прискорити видачу паспортів у Міграційній службі.

Як встановило слідство, у березні 2024 року харківʼянин запропонував своїй знайомій допомогти їй та її доньці оформити внутрішній та закордонний паспорти. Він стверджував, що має вплив на працівників одного з відділів ГУ ДМС в Харківській області і може забезпечити безперешкодну видачу документів.

"За послугу він вимагав від жінки 7500 гривень, які нібито призначені для нього та службових осіб міграційної служби", — розповіли в прокуратурі.

Правоохоронці затримали ділка під час передачі грошей. Він знаходиться під вартою. Чоловіку повідомили про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням такої вигоди. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Як писав KHARKIV Today, співробітницю Податкової служби Харківщини затримали на хабарі у кілька мільйонів. Вона обіцяла приватному підприємцю виключити компанію зі списку платників із критеріями ризиковості. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.