Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський депутат витратив на охорону чверть мільйона гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Олександр Фельдман повідомив про зміни у майновому стані.

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа — За життя" Олександр Фельдман заплатив 250 000 гривень за охоронні послуги.

Кошти на охорону Олександр Фельдман витратив 1 листопада. Це стало відомо із повідомлення про зміни у майновому стані, які Фельдман оприлюднив у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зазначимо, Олександр Фельдман подавав щорічну декларацію 22 березня. Після цього 17 разів звітував про зміни у майновому стані, повідомлення про витрати на охоронні послуги подано один раз.

Як писав KHARKIV Today, у вересні 90% голосувань у Верховній Раді пропустили 27 народних депутатів, зокрема Олександр Фельдман.До того ж, фракція "Опозиційна платформа — За життя" показала найнижчий результат щодо голосування — депутати "ОПЗЖ" в середньому натискали кнопку для голосування лише у 37% випадках.

Нагадаємо, Олександр Фельдман взяв участь у голосуванні на виборах мера Харкова 31 жовтня. На виборчій дільниці Фельдман зустрівся з кандидатом у мери Харкова Михайлом Добкіним. Першим прийшов Фельдман.

"Ви завжди перший, але тут ви мене вже не обженете", — сказав Добкін Фельдману.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.