Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським підприємцям обіцяють видати броньовану плівку для вікон

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Матеріал не дасть склу розлетітися на мілкі друзки.

Бронеплівка захистить від уламків скла під час обстрілів.

Харківським підприємцям обіцяють надати броньовану плівку, яка має захистити співробітників та клієнтів під час російських ударів від розбитих вікон. Як повідомив мер Харкова Ігор Терехов, це буде друга хвиля допомогу бізнесу.

"Дійсно дуже важко, і ми розуміємо людей, бо жахливі такі події, які відбувалися минулого тижня. Люди відчувають все це, і бізнес, авжеж, відчуває все це. Ми намагаємося підтримати бізнес. І я дуже вдячний нашим підприємцям, які залишаються в Харкові, які працюють у Харкові.  Ви пам'ятаєте, що ми на сесії міської ради скасували всі місцеві податки та збори для бізнесу, для того, щоб у бізнесу з'явилися обігові кошти. Крім цього, вчора буквально спільно з USAID видали генератори, "Старлінки" для 108 підприємців міста Харкова. Крім цього, буде друга хвиля допомоги місцевому бізнесу. І це буде броньована плівка для того, щоб вони змогли зробити так, щоб була ситуація з вікнами більш-менш безпечна, бо дуже багато поранень є після прильотів від розбитих вікон", — сказав Терехов в ефірі національного телемарафону.

Напередодні 108 підприємців отримали сертифікати на отримання генераторів і "Старлінків" за грантовим конкурсом Quick Help, який проводила комунальна установа "Офіс реформ Харкова" разом з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та міжнародним фондом Western NIS Enterprise Fund. Це обладнання необхідно для роботи бізнесу під час блекаутів. За словами Терехова, усі заявки від учасників конкурсу не змогли одразу задовольнити, проте найближчим часом буде наступний етап проєкту.

"Я дякую вам за те, що залишаєтеся в Харкові і працюєте, незважаючи на всі ризики. Ми допоможемо встановити все обладнання, сертифікати на яке передаємо зараз. На жаль, всі заявки відразу задовольнити не вдалося, але ми продовжимо підтримувати підприємців і вже незабаром пролонгуємо і цей проєкт, щоб задовольнити кожного, хто має потребу в альтернативних джерелах живлення чи безперебійного доступу до зв'язку", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові на початок травня зареєстровані 119 000 фізичних осіб-підприємців. Із січня по квітень у Харкові припинили працювати 3306 ФОПів. Ще 289 підприємців перемістили бізнес із Харкова та змінили податкову адресу на інший регіон чи громаду. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.