Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським котам-безхатькам роздадуть корм

Ілюстративне фото
Жителів міста просять бути чесними й залишити корм тим, хто має в ньому потребу.

Харків'янам видадуть 300 кілограмів сухого корму, аби вони нагодували бездомних котів.

Комунальне підприємство "Центр поводження з тваринами" безкоштовно роздасть жителям Харкова корм для бездомних котів. Для отримання котячої їжі необхідно попередньо зареєструватися та взяти з собою паспорт. Про це повідомили на офіційній сторінці КП "Центр поводження з тваринами" у Facebook.

"Із 24 лютого цього року кількість котів на вулицях міста збільшилася у декілька разів. Це живі істоти й вони хочуть їсти, тому ми не могли залишитися осторонь цього питання. Наразі комунальне підприємство може виділити 300 кг сухого корму для годування вуличних котів", — сказано у повідомленні.

Отримати корм можна у середу 10 серпня з 12:00 до 14:00 за адресою: проспект Гагаріна, 358. Для отримання корму необхідна попередня реєстрація за номером телефону — 067-920-79-04 (з 8:00 до 16:00), там повідомлять персональний номер реєстрації. Під час отримання корму необхідно мати з собою документи, що підтверджують особу. Одній людини видадуть три кілограми корму.

"Для уникнення спекуляцій та шахрайства з перепродажем кормів кількість корму, що буде видаватися в одні руки, складає три кілограми. Корм розфасовано у звичайний пакет без маркування бренду. Корми ми роздаємо для того, щоб годувати котів-безхатьок, тож, будь ласка, будьте чесними та залиште корм тому, хто дійсно має в ньому потребу!", — звернулися до мешканців міста у КП "Центр поводження з тваринами".

Як писав KHARKIV Today, час роботи державних лікарень ветеринарної медицини у Харкові та Люботині подовжили. Знайти перелік адрес та графік роботи можна тут.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.