Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківських водіїв просять забрати загублені через зливу номери

Номерні знаки знаходяться у патрульних.

Патрульні знайшли загублені через негоду номерні знаки.

Харківських водіїв просять забрати загублені номерні знаки. Для отримання номера необхідно мати документ-підтвердження, що номерний знак належить саме вам. Про це повідомили у Патрульній поліції Харківської області.

"Вказані номерні знаки під час патрулювання знайшли наші патрульні. Напишіть нам, ми зв’яжемось з вами та повернемо їх власникам", — зазначили у поліції.

Як повідомив KHARKIV Today начальник сектору пресслужби Патрульної поліції Харківської області Дмитро Гайдук, писати щодо повернення номерних знаків необхідно на офіційні сторінки поліції у соціальних мережах — Facebook та Instagram. Де можна отримати номери, повідомлять кожному індивідуально.

"Через ризики обстрілів ми не вказуємо конкретну адресу, щоб нікого не наражати на небезпеку. Кожному індивідуально доставимо", — зазначив Дмитро Гайдук.

За 5 серпня знайшовся власник одного номерного знаку. Нагадаємо, увечері 4 серпня у кількох районах Харкова була сильна злива, через що рівень води на дорогах дуже піднявся. Крім того, через негоду впало кількадесят дерев.

номера
Загублені номерні знаки. Фото: Патрульна поліція Харківської області

Як писав KHARKIV Today, на дорогах Харкова стало більше п'яних водіїв.

У липні харківські патрульні виявили 521 п'яного водія. У червні патрульні зафіксували 424 випадки керування автомобілем у стані сп'яніння, що майже на 100 випадків менше.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.