Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 квітня, 2021 - 14:37

Харківську область залишили в "червоній" зоні

Рішення прийняла Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та місцева.

"Червоний" рівень епіднебезпеки не скасували в регіоні, незважаючи на відповідність карантинних показників нормі.

30 квітня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та місцева прийняли рішення залишити Харківську область в "червоній" зоні епідемічної небезпеки. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

За його словами, послаблювати карантин в Харківській області поки не можна, оскільки наближається Великдень, коли можуть бути скупчення людей і порушення маскового режиму.

"У нас є певна стабілізація щодо епідемічної ситуації в Харківській області. Було засідання відповідної комісії. Харківська область сьогодні за показниками, які є розрахунковими, фактично може покинути "червону" зону, але прийнято рішення на рівні Державної комісії і місцевої залишити область в "червоній" зоні, враховуючи, що наближаються вихідні дні, святкові дні, розуміємо, що йде Великдень. Люди, на жаль, не дотримуються повністю всіх карантинних обмежень", — сказав Черняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У храмах на Великдень очікують 50 тисяч жителів Харківської області

Заступник голови Харківської ОДА попросив жителів у Великдень дотримуватися маскового режиму і соціальної дистанції, представників церков — забезпечити служіння на відкритому повітрі. Якщо в свята не будуть порушувати карантинні правила і тенденція збережеться, то Харківській області прогнозують швидкий вихід з "червоної" зони, значить, підприємства і установи, які закривалися, знову запрацюють.

"Саме в ці дні буде скупчення людей, тому є велике прохання до людей — дотримуватися цих карантинних обмежень, маскового режиму, соціальної дистанції під час відвідин церков. Є також прохання до представників церков — забезпечити служіння на вулиці, дотримуватися всіх карантинних обмежень, тому що сьогодні це вкрай важливо", — звернувся Черняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як в харківських храмах будуть святити паски. Розклад

Раніше KHARKIV Today писав, що більше 20 жителів Харківської області померли від коронавірусу протягом останньої доби. Всього з початку пандемії в регіоні зареєстрували 2728 смертей від коронавірусу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.