Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківського "слугу народу" можуть оштрафувати

Александр Куницкий. Фото: Instagram / zp.sanek1
На нардепа склали адмінпротокол через конфлікт інтересів.

Мова йде про народного обранця по одному з мажоритарних округів Харкова Олександра Куницького.

У вівторок 18 травня Печерський районний суд Києва розгляне адміністративний протокол відносно "слуги народу". Про це повідомили в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Адміністративний протокол на Олександра Куницького склали за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Нагадаємо, раніше в НАЗК розповіли, що Олександр Куницький розсилав офіційні депутатські звернення з питань, "які становили його приватний інтерес". Це були запити до Державного бюро розслідувань і "ДТЕК" Київські електромережі ", у яких  Куницький скаржився на Державну фіскальну службу, яка розслідувала несплату податків близькою до нього фірмою AutoEnterprise і цікавився установкою електрозарядной станції біля будинку, де орендував квартиру.

Протоколи склали за ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) і направили до Печерського районного суду Києва. За адміністративні порушення Куницькому загрожує від 3400 до 6800 гривень штрафу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.