Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 березня, 2021 - 12:02

Харківський "слуга народу" хоче стати начальником

Фото: Игорь Захарченко / Facebook
Ігор Захарченко подав декларацію кандидата.

Депутат Харківської обласної ради від партії "Слуга Народу" Ігор Захарченко хоче стати заступником директора департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, начальником управління культури.

Це стало відомо з декларації кандидата, яку Захарченко опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, Ігорю Захарченку — 63 роки. На місцевих виборах 2020 року пройшов до Харківської обласної ради від партії "Слуга Народу". На сайті Центральної виборчої комісії зазначено, що на момент виборів Захарченко працював в управлінні культури і туризму Харківської ОДА провідним інспектором відділу соціокультурного розвитку, мистецтв та навчальних закладів.

Як зазначено на сайті Харківської облради, Захарченко — заступник голови комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту і туризму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За економіку в Харківській області відповідає людина, яка працювала з Айною Тимчук в Дніпрі

Згідно з декларацією, у 2020 році Захарченко заробив в департаменті культури і туризму 120 041 гривень. Ще 32 088 гривень склала пенсія, 472 500 гривень — дохід від продажу машини.

У травні 2020 року Захарченко купив Toyota Corolla 2019 року випуску за 515 033 гривень. У його дружини є Nissan X-Trail 2018 року випуску, куплений в 2019 році за 776 955 гривень.

У Захарченка є дві земельні ділянки в селищі Новий Коротич (Харківський район) та будинок в Коротичі, у його дружини — будинок, офіс, салон краси і дві квартири в Харкові.

Відзначимо, департамент культури і туризму Харківської ОДА очолює Людмила Терещенко. Зараз залишаються вакантними посади заступника директора департаменту — начальника управління культури, начальника відділу музейної справи та культури управління культури і начальника відділу розвитку туризму та охорони нерухомої культурної спадщини управління туризму.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.