Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківських спортсменів провели на Олімпіаду

У складі збірної України 16 харків'ян, вони представлять країну у семи видах спорту.

Харків'яни запустили флеш-моб на підтримку 16 спортсменів з нашого міста, які представлять Україну на літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Учасників збірної України з Харкова провели на Олімпіаду. Змагання стартують 23 липня. Всього у складі збірної 16 харків'ян, вони представлять країну у семи видах спорту.

Побажати перемог і медалей спортсменам прийшли секретар Харківської міськради Ігор Терехов, а також олімпійські чемпіонки Людмила Джигалова (легка атлетика), Яна Клочкова (плавання) та Катерина Сердюк (стрільба з лука).

"Звичайно, нам всім дуже хочеться, щоб ви привезли до Харкова медалі, як це неодноразово робила Яна Клочкова. Ми всім Харковом будемо вболівати за вас. Бажаємо вам показати найвищий результат. Я розумію, яку потрібно мати волю, наскільки це важка фізична праця "до сьомого поту". Знаю, яке самовладання треба мати, щоб перемагати. Бажаю, щоб ви гідно представили на Олімпіаді Україну і, звичайно ж, наше місто Харків", — сказав олімпійцям Ігор Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли харківські спортсмени виступатимуть на Олімпійських іграх (розклад)

Окремо секретар Харківської міськради відзначив команду з синхронного плавання: Марту Федину, Анастасію Савчук, Марину і Владиславу Алексєєвих, Ксенію Сидоренко, Єлизавету Яхно, Катерину Резнік і Аліну Шинкаренко. Всі учасниці української збірної з цього виду спорту — харків'янки, наша школа з синхронного плавання входить до трійки найсильніших у світі.

"Завжди пишалися вашими результатами, і я вірю, що будемо пишатися і в майбутньому", — повідомив Ігор Терехов.

Харків'яни запустили флешмоб "Харків вболіває за вас!". Всіх, хто вболіває за нашу збірну, просять поставити рамочку на аватарку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.