Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські захисники отримали десять "Вампірів", що жахають росіян

Фото: ХОВА
Це перша партія дронів за гроші обласного бюджету.

Дрони зроблені в Україні.

Бійцям 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка передали десять безпілотних літальних апаратів українського виробництва "Вампір" за проєктом "Харківські крила". Це перша закупка за гроші обласного бюджету, повідомили у ХОВА.

Першу партія дронів за цією ініціативою отримав взвод ударних дронів спецпідрозділу CODE 9.2. "Вампіри" здатні переносити та скидати різні види снарядів та завдавати ударів по різних цілях, зокрема по танках та іншій важкій бронетехніці. Такі дрони оснащені тепловізійними камерами, тому працювати з ними можна також уночі.

"Цей безпілотний апарат виконує функції: вогневе ураження передньої лінії, доставка гуманітарної допомоги. Це коли ми скидаємо вода та боєкомплект безпосередньо штурмовим групам, піхоті, яка сидить на передньому краї. Також ця техніка допомагає нам у просуванні, штурмових діях. І рятує життя", — розповів капітан, начальник розвідки 3-го штурмового батальйону 92-ї бригади Олександр Настенко.

з
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, Харків зможе витрачати бюджетні гроші на допомогу військовим частинам. 18 червня Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №9559-д "Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з підтримки сектору безпеки і оборони України". 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.