Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські водії заплатили 4,6 мільйона гривень за неправильне паркування

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Інспектори виявили більше 34 000 порушень.

У 2021 році зафіксували на 26 000 порушень паркування більше, ніж у минулому. Сума штрафів збільшилася на три мільйони гривень.

З 1 січня по 19 червня у Харкові задокументували 34 700 порушень правил паркування. Порушники сплатили 4,6 мільйона гривень штрафу. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на Інспекцію з паркування департаменту територіального контролю і земельних відносин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оплатити парковку в парку Горького можна безготівковими

За інформацією міськради, за аналогічний період 2020 року було 8700 порушень, загальна сума штрафу становила 1,5 мільйона гривень. Загалом за минулий рік задокументували майже 40 000 порушень правил паркування, водії заплатили 4,8 мільйона гривень штрафу.

Як писав KHARKIV Today, Інспекція з паркування працює у Харкові з 12 лютого 2019 року. Інспектори мають право залучати до адміністративної відповідальності за неправильне паркування і стоянку, контролювати роботу майданчиків для платного паркування. Інспектори з допомогою фото-,  відеофіксації виявляють правопорушення і складають повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності із зазначенням реквізитів, за якими необхідно сплатити штраф.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.