Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківські тепломережі" візьмуть кредит на зарплати робітникам

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Директор комунального підприємства пообіцяв, що гроші підуть тільки на захищену статтю.

Директор комунального підприємства пообіцяв, що гроші підуть тільки на захищену статтю.

Кредит беруть на виплату зарплат всім співробітникам, щоб не зірвати початок опалювального сезону.

"Ці гроші йдуть виключно на зарплати.Можемо щомісяця звітувати. Є 6000 чоловік, які працюють у компанії. Скоро опалювальний сезон. Позиція міста: люди повинні отримати зарплату, щоб все запустити", —  повідомив директор КП "ХТМ" Василь Скопенко.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов попросив депутатів підтримати рішення. Він пообіцяв, що тарифи "ХТМ" для населення найближчим часом підвищувати не будуть.

"Якщо скласти п'ять попередніх років, то сьогодні ми робимо стільки, скільки робилося за попередні п'ять років. Глобальний перезапуск "Теплових мереж". Нам потрібно утримати тариф. Ми повинні зробити так, щоб "ХТМ"  стабільно розвивалися. Ми зробимо їх абсолютно іншими", — повідомив Терехов.

Депутати проголосували "за".

Василь Скопенко пообіцяв звітувати щомісяця про використання кредитних коштів.

Як писав KHARKIV Today, "Харківські тепломережі "самостійно не виплачують зарплати своїм робітникам. Всі зарплати з липня 2019 року були на плечах міського бюджету. У грудні співробітники "ХТМ" заявляли, що їм виплачують зарплату раз в три місяці. багато звільнились ще влітку. У червні 2020 року "Харківські тепломережі" прийняли нові тарифи на гарячу воду і тепло, де врахували середню зарплату співробітників у розмірі 17 400 гривень.

Нагадаємо, 5 січня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов звільнив Сергія Андрєєва з посади директора "Харківських тепломереж".. Очолив "Харківські тепломережі" Василь Скопенко, який працював у "Харківобленерго".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.