Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські синхроністки стали чемпіонками на етапі Кубка світу

1
Харків’янки у складі збірної України вибороли "золото" в акробатиці.

Дві золоті та дві срібні нагороди — підсумок участі збірної України в етапі Кубку світу з артистичного плавання, що проходив у Канаді. Основу команди складають харків’янки.

За фінальний виступ з новою композицією та за новою системою оцінювання українки отримали 244.4958 бали і посіли перше місце у змаганнях. Про це повідомили у Федерації України з синхронного плавання.

Таким чином, спортсменки, які представляють Харківську область та є основою збірної України: Владислава та Марина Алексіїви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко стали чемпіонками першого етапу Кубка світу-2023 в акробатиці.

"Раніше цей вид програми називався хайлайт і наші дівчата є чинними чемпіонками світу та Європи!", — йдеться в повідомленні Федерації.

Напередодні Владислава та Марина Алексіїви, які представляють Харківську область, вибороли два "срібла" поспіль — у довільному та технічному дуеті.

Першу золоту медаль і звання чемпіонки у технічному соло здобула харків’янка Марта Фєдіна.

Як писав KHARKIV Today, харківська спортсменка на Чемпіонаті Європи виборола першу в кар’єрі бронзу