Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські рятувальники продовжують ліквідацію пожежі на складі з деревиною

Фото: ГСЧС в Харьковской области
Після локалізації вогню деревина димить і тліє.

70 пожежних запобігли розповсюдженню вогню на електропідстанцію, задіяли пожежний потяг. 

О 02:43 15 липня рятувальників викликали на пожежу в складському приміщенні зі зберігання деревини приватного підприємства на вулиці Киргизькій, 19 (Слобідської район Харкова). Вогонь майже миттєво охопив значну площу, швидко поширюючись по горючих матеріалах. Про це повідомили у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Виходячи з великих масштабів пожежі, до місця виклику за підвищеним номером складності було направлено відразу 10 відділень пожежно-рятувальної служби на автоцистернах та додатково пожежний потяг. На момент прибуття рятувальників вогонь поширився на площу 750 квадратних метрів. Горіли вироби з деревини у металевій каркасній складській будівлі", — розповіли рятувальники.

Фото: ГСЧС в Харьковской области
Фото: ДСНС у Харківській області

На гасіння вогню рятувальники подали 18 пожежних стволів і о 05:00 локалізували вогонь. Зараз йде остаточна ліквідація пожежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські рятувальники продовжують ліквідацію пожежі на складі з деревиною

На місці пожежі врятували 63-річного чоловіка — оператора електропідстанції. Рятувальники запобігли розповсюдженню полум'я на електропідстанцію, склад зі зберігання сировини для виготовлення ДСП, два залізничних вантажних вагони з сировиною (по 60 тонн сировини у кожному) і легковий автомобіль ВАЗ 2109. Всього до гасіння пожежі залучили десять автоцистерн, пожежний потяг і 70 чоловік особового складу ДСНС. Загиблих і постраждалих немає. Причину виникнення пожежі з'ясовують.

 

Фото: ГСЧС в Харьковской области
Фото: ДСНС у Харківській області

Станом на 10:20 тривала ліквідація пожежі. Відкритого полум'я не було, склад, вщент забитий дошками, димів і тлів. Про це KHARKIV Today повідомив начальник сектора роботи із засобами масової інформації Головного управління ДСНС у Харківській області Євген Василенко.

"На місці залишилося шість автоцистерн і 40 рятувальників. Ліквідовують окремі осередки загоряння і тління, розбирають конструкцію, розтягують обвуглені дошки", — пояснив Василенко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.