Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські прикордонники літатимуть на французьких вертольотах

Фото: ГПСУ
Два вертольоти прибули до аеропорту "Харків".

Цими вертольотами вчили літати французи.

13 січня два нові вертольоти Airbus H125 прибули в аеропорт "Харків". Їх поставили за договором між урядами України і Франції, повідомили у Держприкордонслужбі. Гелікоптери поповнили авіапарк Харківської окремої авіаційної ескадрильї.

Про міжурядову угоду з Францією та реалізацію інвестиційного проєкту МВС щодо створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україну мають прибути 55 нових зразків авіатехніки. З них Держприкордонслужба отримає 24 нових вертольоти. У той же час частина льотного та технічного складу прикордонних авіаескадрилій вчилися експлуатувати та обслуговувати H-125 у Франції — у Центрі підготовки Airbus.

Фото: ГПСУ
Фото: ДПСУ

Перші вертольоти за українсько-французьким контрактом прикордонники прийняли на озброєння ще у січні 2020 року. На початку експлуатації ці машини використовували для підготовки льотного та інженерно-технічного складу, а також для моніторингу державного кордону. Зараз Держприкордонслужба має власних сертифікованих фахівців, зокрема інструкторів.

Наразі у прикордонників є вже сім вертольотів Н125 французької компанії Airbus Helicopter.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2021 року на аеродромі "Коротич" троє харківських пілотів-інструкторів вчилися літати на нових моделях французьких вертольотів Airbus Н125.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.