Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські поліцейські допомагатимуть жителям Херсонщини

Це — поліцейські з досвідом роботи на звільнених територіях.

Поліцейські підрозділи відновлюють роботу на звільнених від окупантів територіях.

На деокуповані території Херсонської області направляють поліцейських із Харківської області, які мають досвід роботи у звільнених населених пунктах. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ефірі національного телемарафону.

"Є абсолютно чітке бачення, як працювати, які вже типові проблеми, з якими ми зустрічаємося. Тому на Херсонщину ми зараз, наприклад, направляємо вже ті групи поліцейських, які мали досвід на деокупованих територіях Харківщини. Щоб вони вже, використовуючи цей досвід, якомога швидше могли надавати послуги людям, тому що вони одразу відчувають і потребують турботи та опіки про них", — сказав Монастирський.

За минулу добу поліція відновила правопорядок у 339 звільнених населених пунктах Донецької, Харківської та Херсонської областей, де мешкають понад 80 000 людей. Там знову запрацювали 13 підрозділів поліції. Поліцейські приймають заяви від жителів та проводять подворовий обхід.

"І, звичайно, в них виникає безліч питань. Це відновлення документів, відновлення світла, опалення. Зараз одразу призначають і голови військових адміністрацій, і поліція. Це та основна робоча частина, яка спілкується з людьми, тому що вони здійснюють подворовий обхід, збирають вимоги, проблеми, заяви від громадян і фактично комунікують з іншими органами, які працюють на деокупованих територіях, але, звичайно на це все потрібен час", — пояснив Монастирський.

За словами міністра, на деокупованих територіях багато підрозділів поліції, які повністю зруйновані через обстріли. Тому там працюють мобільні сервісні та міграційні центри. Днями такий мобільний сервісний центр запрацював у Шевченковому (Харківська область). 

Як писав KHARKIV Today, 5 жовтня у деокупованому селищі Борова та звільнених селах Борівської громади відновили роботу працівники сектору поліцейської діяльності №1 Ізюмського районного управління поліції.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.