Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Боровій відновила роботу поліція

Фото: ГУ НП у Харківській області
Поліцейські приступили до виконання службових обов'язків у звільненій від окупантів громаді.

Жителів громади просять розповідати поліцейським про злочини окупантів.

У деокупованому селищі Борова та звільнених селах Борівської громади відновили роботу працівники сектору поліцейської діяльності №1 Ізюмського районного управління поліції. П'ятого  жовтня вони супроводили гуманітарну допомогу до села Піски-Радьківські.

"Поліцейські охороняють публічну безпеку та порядок, захищають місцеве населення, його права та свободи. Правоохоронці реагують на повідомлення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів, фіксують злочини окупантів, проводять процедуру зачищення на деокупованій території з метою виявлення громадян, причетних до колабораційної діяльності", — розповіли в поліції.

Жертв та свідків злочинів росіян під час окупації просять звертатися до поліції. Повідомляти про злочини можна за номером телефону — 102 або до (050) 302-20-44 (чергова частина Головного управління Національної поліції в Харківській області).

пол
Фото: ГУ Нацполіції в Харківській області
пол
Фото: ГУ Нацполіції в Харківській області
пол
Фото: ГУ Нацполіції в Харківській області

Як писав KHARKIV Today, 3 жовтня Збройні сили України звільнили Борову і більшу частину Борівської громади. 4 жовтня деокупували села Богуславка та Борівська Андріївка.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.