Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські підприємці мають можливість заробити на програмі єВідновлення

Ілюстративне фото
До участі запрошують будівельні магазини та компанії.

Магазини та компанії можуть стати партнерами державної програми "єВідновлення" та допомогти у відбудові України.

До програми запрошують компанії, які працюють за такими напрямками: генеральні підрядники житлового та торгового будівництва, магазини з будівельними матеріалами та пиломатеріалами і магазини зі склом, фарбою та шпалерами.

"Відтепер долучитися до єВідновлення можуть будівельні магазини та компанії. Саме у них купуватимуть будматеріали чи найматимуть працівників українці, які отримають кошти за програмою", — розповіли у Міністерстві цифрової трансформації України.

Для того, щоб стати партнерами "єВідновлення", магазини та компанії мають подати відповідну заяву на порталі "Дія". Для цього потрібно:

  • зареєструватися або авторизуватися в "Дії";
  • приєднатися до послуги "єВідновлення" як бізнес;
  • перевірити інформацію про себе у профілі (кабінет на порталі "Дія");
  • обрати банк, заповнити дані щодо свого Merchant ID (ці дані надають у контакт-центрі банку), підтвердити відповідність МСС-код, за яким працюєте, умовам участі в програмі "єВідновлення";
  • обрати тип точки продажу;
  • перевірити заяву, підписати.

Після цього можна слідкувати за статусом заяви у своєму кабінеті в "Дії". На електронну адресу має прийти підтвердження щодо приєднання до "єВідновлення". Список актуальних учасників будуть публікувати на сайті "єВідновлення".

За інформацією Мінцифри, за місяць роботи програми "єВідновлення" від українців надійшло 15,9 тисячі заяв щодо отримання грошей на ремонт пошкодженого майна.

Як писав KHARKIV Today, програма "єВідновлення" стартувала у застосунку "Дія" 10 травня. Компенсацію нададуть тільки українцям, у кого майно пошкоджене через війну. Для власників повністю зруйнованих будинків, що не підлягають відновленню, уряд розробляє іншу програму.

Максимальна сума, яку можна отримати за цією програмою, становить 200 000 гривень. Гроші на ремонт домівок потрібно витратити протягом 12 місяців. Їх перерахують на віртуальні картки, але зняти їх або витратити на будь-що не можна: тільки у профільних магазинах або розрахуватися за будівельні роботи.

Станом на 23 травня від мешканців Харківської області надійшло більше ніж 4000 заяв щодо отримання компенсації на відновлення пошкодженого через війну житла за державною програмою "єВідновлення". 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.