Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заяви на єВідновлення подали ще майже 500 жителів Харківської області

Ізюм. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Програма з відшкодування збитків розпочалася два тижні тому.

Зареєструватися у цій програмі можуть тільки власники пошкодженого житла, яке ще не ремонтували.

Від мешканців Харківської області надійшло більше ніж 4000 заяв щодо отримання компенсації на відновлення пошкодженого через війну житла за державною програмою "єВідновлення". Головам районних військових адміністрацій потрібно пришвидшити процес заповнення Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Крім того, додатково наголосив на важливості якнайшвидше завершити заповнення реєстру пошкодженого та знищеного майна в рамках програми "єВідновлення". Жителі Харківщини вже подали понад 4000 заявок на відшкодування. Тримаємо це питання на контролі", — написав Синєгубов у своєму Telegram.

Нагадаємо, за перший тиждень роботи програми "єВідновлення" українці подали 10 440 заяв про отримання відповідної допомоги. Найбільша кількість таких прохань надійшла від мешканців Харківщини — 3554. На другому місці знаходилася Київська область із 2852 заявами, на третьому Миколаївська — 870 заяв. Жителі Донеччини подали 688 заяв, Херсонщини — 649.

Як писав KHARKIV Today, програма "єВідновлення" стартувала у застосунку "Дія" 10 травня. Компенсацію нададуть тільки тим українцям, у кого майно пошкоджене. Для власників повністю зруйнованих будинків, що не підлягають відновленню, уряд розробляє іншу програму.

Максимальна сума, яку можна отримати за цією програмою, становить 200 000 гривень. Гроші на ремонт домівок потрібно витратити протягом 12 місяців. Їх перерахують на віртуальні картки.

Дізнатися детальну інформацію про програму "єВідновлення" можна за посиланням тут, за телефоном урядової гарячої лінії — 1545 (кнопка 2) або через чат-боти Урядового контактного центру у Telegram або Facebook.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.