Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські підприємства потрапили на карту ветеранських бізнесів

Фото: скриншот карти
Розробники платформи зібрали бізнеси, які запустили ветерани та члени їхніх сімей.

В Україні презентували інтерактивну карту ветеранських бізнесів.

Розробники зібрали 77 проєктів, які в різних регіонах України запустили ветерани війни та члени їхніх родин. Ця карта буде поповнюватись новими даними.

"Будь-яка юридична форма та сфера діяльності бізнесу може бути розміщена на карті. Наразі превалює сфера харчування. Набирає обертів сфера оборонно-промислового комплексу. Це закономірно, адже ветерани набули профільні знання,  які застосовують у цивільному житті й продовжують допомагати побратимам. До того ж зв’язки з військовими дозволяють оперативно отримувати фідбек по продукції", — розповіла Руслана Величко-Трифонюк, в.о. виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Найбільше підприємств на карті — з Києва, харківських поки що — п'ять. Місцеві ветерани-підприємці спеціалізуються на вивезенні сміття, перукарських послугах, татуюванні та обробкою сільськогосподарських земель, що належать учасникам бойових дій. Знайти їх можна за посиланням.

В Українському ветеранському фонді уточнили, що з питань безпеки не будуть позначати на карті бізнеси, що розташовані недалеко від зони бойових дій

Як писав KHARKIV Today, у восьми громадах Харківської області працюватимуть помічники ветеранів, які допомагатимуть демобілізованим військовим та членам їхніх родин повертатись до цивільного життя. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.