Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські нацгвардійці завдяки дрону взяли у полон окупанта

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Росіянин мав стежити за дронами українських захисників.

Захисники виявили окупанта за допомогою безпілотника.

Увечері 8 квітня бійці штурмового загону 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України полонили російського військового біля села Кліщіївка у Донецькій області. Вони спостерігали з безпілотників на лінії бойового зіткнення і близько 16:00 помітили окупанта, що ховався в укритті. Туди спрямували дрон зі скидом боєприпасу. Загарбник отримав поранення, після цього вирішив здатися і підняв білий прапор. Українські захисники вивели його за допомогою дрону до своїх позицій та взяли у полон. Про це повідомили на офіційній сторінці 5-ї Слобожанської бригади у Facebook.

"Вилетіли за координатами, помітили росіянина, який заліз в нірку, і сидів там. Ми його "затрьохсотили" скидом. Полетіли дізнатися чи він там живий. Побачили, що він сидить перед ніркою, з білим прапором і махає, щоб ми його не вбивали. Ми повернулися, взяли пляшку з водою, на ній написали, щоб здавався, якщо хоче жити. Він обрав життя, і здався. Ми дроном вивели його до своїх позицій та передали, так би мовити, "куди потрібно", — розповів нацгвардієць із позивним "Брутал".

Після цього окупанта евакуювали до безпечної зони та допитали. Він розповів, що служить у військовій частині №95383 Збройних сил Росії, має позивний "Старий". Він мав спостерігати за роботою безпілотників української армії. У 5-й Слобожанській бригаді зазначили, що гарантують життя тим, хто здається у полон.

"Українські військовослужбовці дотримуються правил ведення війни та гарантують життя особам, які здаються в полон та не чинять опору", — зазначили у 5-й Слобожанській бригаді НГУ.

Як писав KHARKIV Today, російському розвіднику, який воював на Харківщині, загрожує довічне ув'язнення. Він потрапив у полон неподалік Куп'янська.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.