Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські енергетики отримали дев'ять автомобільних вишок

Фото: Міненерго
Техніка вже працює в Харкові та області.

Спецавтомобілі використовують для ремонтних робіт, обслуговування ліній електропередачі тощо. 

Дев’ять автомобильних вишок, як передали АТ “Харківобленерго”, закуплені за кошти Фонду підтримки енергетики України. Це вже третя поставка спецтехніки на Харківщину. Протягом найближчого часу енергетики отримають ще чотири автопідйомники, запевняють у Міненерго.

"Енергетична інфраструктура Харкова та Харківської області - під ударами ворога. Але енергетики регіону максимально оперативно усувають пошкодження та відновлюють електропостачання. Вдячний партнерам за допомогу, яка дозволяє пришвидшувати ці роботи", – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Отримана техніка вже працює в Харкові та області. Зокрема, автомобілі використовують для ремонтних робіт, обслуговування ліній електропередачі тощо. 

Нагадаємо, при Міністерстві енергетики працює Робоча група з питань гуманітарної допомоги, яка розподіляє обладнання та устаткування енергетичним компаніям. Насамперед допомога спрямовується в регіони, що найбільше потерпають від російської агресії. Для Харківської області відібрано обладнання для закупівлі за кошти Фонду підтримки енергетики України на загальну суму у майже 70 мільйонів євро. 

Також за координації Міненерго з березня 2022 року до Харківської області було спрямовано понад 622 тонни гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання.

Як писав KHARKIV Today, США передасть броньовані автівки слідчим Харківщини. Службові автівки постраждали через численні російські обстріли.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.